Протягом тижня з 04.03 по 08.03.2024 року на базі Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №27 відбулися захоплюючі змагання з
волейболу, в рамках ІІ територіального етапу Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” в яких взяла участь збірна команда дівчат нашого закладу. Ці змагання стали справжнім
спортивним святом для команд, які зібралися, щоб продемонструвати своє вміння та відданість волейбольному мистецтву. Боротьба на майданчику була надзвичайно напруженою та захоплюючою. Запеклі поєдинки, неймовірний темп, точні передачі вирували протягом усіх змагань.
![432218739 823922536215060 5247280648474103427 N](https://zosh29ck.ukr.school/wp-content/uploads/sites/39/2024/03/432218739_823922536215060_5247280648474103427_n-225x300.jpg)
![432252817 823922652881715 6439678368435589133 N](https://zosh29ck.ukr.school/wp-content/uploads/sites/39/2024/03/432252817_823922652881715_6439678368435589133_n-225x300.jpg)
Цей спортивний тиждень був досить складний. Адаптація, емоції вплинули на хід гри. Та наші дівчата зібрали в собі сили і на останньому дні змагань перемогли свого суперника. Варто відзначити, що всі учасники заслуговують на вдячність та визнання за свою витримку, цілеспрямованість і спортивний дух.
![432277460 823922602881720 735455632946794047 N](https://zosh29ck.ukr.school/wp-content/uploads/sites/39/2024/03/432277460_823922602881720_735455632946794047_n-300x225.jpg)