2 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день дитячої книги. Здобувачі освіти нашого закладу активно долучились до проведення різноманітних заходів з нагоди цього дня. Ознайомились з віртуальною виставкою «Книги з країни дитинства», взяли участь у вікторині «Книга твій вірний друг». Учні цього дня презентували свої улюблені книги, рекомендували один одному нові цікаві історії та разом відкривали для себе неймовірний світ казок і пригод.
День дитячої книги це чудова нагода провести час разом з дітьми за спільним читанням та надихнути їх вивчати світ через сторінки книг.